Elinvar OÜ on alates 2006 a. tegutsev elektriprojekteerimisettevõte. Selle aja jooksul oleme koostanud üle 400 projekti. Meie meeskond koosneb kogenud ja kvalifitseeritud inseneridest, kes suudavad pakkuda kvaliteetset projekteerimisteenust, mis vastab teie ootustele ja nõudmistele. Meie eesmärk on viia iga projekt lõpuni professionaalselt ja tagada klientide rahulolu. Lisaks pakume teile ka nõustamist ja abi projekti elluviimisel. 

Elinvar OÜ põhitegevusalaks elektrialane ehituslik insenertehniline projekteerimine ja nõustamine, tugevvoolu, nõrkvoolu ja automaatika projektide koostamine ning Elektripaigaldise projektide ekspertiiside koostamine


Lisainfo ja hinnapäringud

Kristjan Veidenberg, Diplomeeritud elektriinsener, tase 7 (204256) , A-pädevus (3728),  tehnikateaduse magister 

elinvar@gmail.com |+372 5134299Elinvar OÜ 

Registrikood: 11229823 

KMKR: EE101205209

MTR: TEL000566

Kuna tihti küsitakse hinda eramute elektriprojektide koostamiseks, siis selgituseks! Eramute elektriprojektide hinnad on individuaalsed ja objektipõhised. Meil ei ole ruutmeetri põhist hinda, seega määratakse iga projekti hind eraldi, võttes arvesse hoone eripärasid ja kliendi soove.

Selleks et saaksime hinnapakkumise koostada peaks küsijal olema vähemalt hoone korruseplaanid ja asendiplaan. Samuti on abiks, kui tellija täpsustab, millised elektriprojekti osad (tugevvool, nõrkvool, hooneautomaatika) peaksid projekti kuuluma ja millistes etappides projekt tuleb välja töötada (eelprojekt, põhiprojekt, tööprojekt).

Üldiselt on hinnapakkumiste koostamine tasuta, välja arvatud juhul, kui see eeldab hankemenetlustes osalemist nagu näiteks pakkumise koostamine riigihanke objektile.

Elektritöö algab üldjuhul elektriprojekti koostamisega. Projekti koostamisel arvestatakse tellija soovide, riiklike nõuetega ja hetke tehniliste võimalustega ning pannakse paika parimad lahendused. Elektriprojekt koostatakse üldjuhul kolmes etapis: eelprojekt, põhiprojekt ja tööprojekt. Eelprojekt hõlmab tellija soovide kaardistamist ja kooskõlastuste hankimist ehitusloa saamiseks. Põhiprojekt sisaldab jooniseid ja dokumente, mis võimaldavad ehitustööde hanget ja hinnapakkumiste küsimist. Tööprojekt täpsustab põhiprojekti jooniseid ja on vajalik ehitustööde läbiviimiseks. Projekti joonistel ja tekstidokumentides sisalduv informatsioon erinevates etappides on sätestatud standardiga  EVS 932 „Ehitusprojekt".